Gdzie kupić tabletki poronne

gdzie kupić letki na poronienie sprawdzone

Woman World Online wskaże Ci, gdzie kupić tabletki poronne bez wymaganej recepty

Na portalach ogłoszeniowych zamówienie oryginalnego zestawu tabletek poronnych często graniczy z cudem. „Sprzedawcy” najczęściej wysyłają tylko arthrotec za horrendalną cenę. Zabieg usunięcia ciąży wczesnej, czyli do 9 tygodnia samym arthroteckiem jest mało skuteczny i niebezpieczny. Cena tabletek poronnych za które sobie życzą od 350 nawet do 500 zł jest absurdalna. Ludzi którzy oferują wysyłkę leków po uprzednim wykonaniu przelewu bankowego są najczęściej oszustami, więc po przeczytaniu takiego ogłoszenia powinna zaświecić nam się „lampka” zwiększająca czujność. W takim razie gdzie kupić tabletki poronne na portalach ogłoszeniowych? Przede wszystkim należy mieć kontakt ze sprzedawcą, powinien on rzetelnie odpowiadać na pytania. Zdjęcie potwierdzające uczciwość sprzedawcy oraz  wysyłkę za pobraniem – najlepiej ze sprawdzeniem zawartości. Cena za tabletki na poronienie nie powinna przekraczać 400 zł.

 

Apteki online z tabletkami poronnymi

Istnieje kilka stron „www” i aptek online, które oferują wysyłkę tabletek poronnych w Polsce. Po sprawdzeniu ich przez organizację Woman World Online (zamówieniu zestawów) stwierdzili że tylko dwa wysyłają oryginalne leki. Strony które oferują tabletki poronne po wcześniejszym przelewie na konto (przeważnie konto bankowe zarejestrowane na słupa bądź numery kart prepaid) to również oszuści. Po wpisaniu w google frazy „tabletki poronne” bądź „gdzie kupić tabletki poronne” otrzymamy listę wyników na której co najmniej dwa portale chcą pieniądze na konto przed wysłaniem leków. Jeden z nich wysyła arthrotec a drugi niestety nie wysyła nic. Paczki za pobraniem to naszym zdaniem uczciwa i rzetelna forma kupna tabletek aborcyjnych.

Istnieje również znana organizacja(prawie jak apteka online) która również wysyła leki na poronienie do Polski. Mowa tu o kobietach na falach. Leki które wysyłają są oczywiście oryginalne. Jedyny problem to długi czas oczekiwania, bo ok 2 tygodni. Do tego dochodzi wzmożona kontrola celna i często nieprzyjemności prawne z tego powody gdy paczka zostanie przechwycona. ( Paczki wysyłają zza granicy)

Organizacja Woman World Online

Organizacja Woman World Online oferuje te same leki które oferuje organizacja opisana powyżej, z tą różnicą jednak, że:

  1. Tabletki poronne cena 379 zł (łącznie z wysyłką)
  2. Oryginalny misoprostol+mifepristone
  3. Paczka od momentu zamówienia dojdzie na miejsce do 3 dni roboczych
  4. Za leki zapłacisz kurierowi przy odbiorze
  5. Możliwość zwrotu

Jeśli masz pytania, sugestie to napisz do nas.

 

gdzie kupić tabletki poronne
Gdzie kupić tabletki poronne i aborcja jest legalna ?